english version

Pracownia projektowa Studio A Joanna i Jerzy Heymer działa od 1990 roku.
Zakres wykonywanych przez nas projektów obejmuje wszystkie typy obiektów - Domy mieszkalne jedno - i wielorodzinne, biurowce, budynki użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i sportowe, wnętrzna itp.

W ramach zleconych kontraktów wykonujemy kompleksową, wielobranżową dokumentację współpracując w tym zakresie ze specjalistycznymi biurami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi.
Firma zatrudnia kilku architektów z uprawnieniami i techników architektury

Dysponujemy profesjonalnymi stanowiskami wyposażonymi w nową generację oprogramowania ArchiCad. Poza projektowaniem inwestycji podejmujemy się także realizacji niektórych z nich, występując w charakterze inwestora zastępczego.
Do tego rodzaju zadań zatrudniamy dodatkowo inżynierów oraz inspektorów nadzoru.

W dorobku firmy znajduje się wiele realizacji zlokalizowanych w całej Polsce, w tym między innymi: osiedle mieszkaniowe pod Warszawą, sto kilkadziesiąt domów jednorodzinnych - wolnostojących , szeregowych i bliźniaczych, kilkanaście budynków biurowych, dwa kompleksy drukarni "Rzeczpospolitej" (w Warszawie i Poznaniu), cztery obiekty produkcyjno - magazynowe (okolice warszawy i Poznań), kilkanaście salonów sprzedaży ( w branży papierniczej i motoryzacyjnej), wnętrza biur, domów jednorodzinnych i apartamentów.

W ramach P.P. Studio A działającego od 1990 roku - generalnymi projektantami są:

o Joannie Heymer
arch. Joanna Heymer
o Jerzym Heymer arch. Jerzy Heymer

 


  projekt i hosting: digitalart.pl